سامانه های مانیتورینگ, کنترل و مستندسازی در صنعت دارو

سامایش با ساخت تجهیزات کنترلی هواساز و اولین دستگاه فشار تفاضلی داخلی و همچنین ارائه نقشه دمایی و سیستم مانیتور ناوگان حمل سبد کاملی از محصولات در حوزه EMS ,FMS, BMS برای صنعت دارو مهیا نموده است.

یکپارچگی ایجاد شده در این سیستم ها, سامایش را تبدیل به مرجعی معتبر برای انطباق با استانداردهای سازمان غذا و دارو, و استانداردهای جهانی (GMP) نموده است.

(BMS) کنترل هواساز

(EMS) مانیتورینگ کلین روم

(Temperature Maping) نقشه دمایی

(FMS) مانیتورینگ ناوگان حمل

تلفن اتاق تمیز / اینترلاک

حوزه سلامت، بهداشت و درمان

داروستزی و صنایع غذایی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

(BMS) کنترل هواساز

(EMS) مانیتورینگ کلین روم

(Temperature Maping) نقشه دمایی

(FMS) مانیتورینگ ناوگان حمل

تلفن اتاق تمیز / اینترلاک

کنترلر هواساز

بخش کنترل صنعتى (BMS) سامایش به طور تخصصى در زمینه کنترل و مانیتورینگ داروسازی، خطوط تولید، کارگاهها و انواع سیستمهاى تهویه مطبوع نظیر هوارسانهاى هواى تازه، هوارسانهاى با هواى برگشت، فیلتر باکسها، اگزاست فنها، هوارسانهاى چند زون و… فعالیت مى‌کند و یک سیستم یکپارچه بدین منظور طراحى و تولید کرده است.

قابلیت سفارشی سازی

قابلیت کنترل VAV

استاندارد GAMP5

مانیتورینگ کلین روم EMS

استانداردهای سازمان غذا و دارو شرکت های داروسازی را ملزم به پایش و کنترل دمارطوبت و فشار تفاضلی در کلین روم یا همان اتاق تمیز خطوط تولید دارو مینمایند.

شرکت های داروسازی با نصب دستگاه دیتالاگر کلین روم , اطلاعات این پارامترها را جمع آوری و گزارشات آن را به بازرسان سازمان غذا و دارو ارائه میدهند.

قابلیت کالیبراسیون

کلاس حفاظتی IP56

استاندارد GAMP5

نقشه دمایی انبار دارو

 Temperature Mapping

نقشه دمایی فرآیندی برای تجزیه و تحلیل دما در داخل انبار، سردخانه و … است. گزارش نقشه دمایی انبار دارو عمدتا برای صنایع دارویی که داروها را ذخیره می کنند کاربرد دارد. انواع خاصی از داروها و واکسن ها وجود دارند که باید در دمای کنترل شده نگهداری و حمل شوند. با انجام نقشه برداری دما می‌توان مناطقی که باید از لحاظ گرمایش و یا سرمایش اصلاح شوند شناسایی نمود و همچنین محل قرارگیری سنسور‌ها جهت پایش طولانی مدت را مشخص کرد.

مطابق استاندارد WHO

استفاده از دیتالاگر تستو

انطباق با نیازهای بازرسان سازمان غذا و دارو

سامانه مدیریت ناوگان حمل دارو FMS

سامایش با طراحی و ساخت سیستم مانیتورینگ ناوگان، سبد محصول خود را در زمینه زنجیره سرد تکمیل کرده است. این دستگاه با اندازه‌گیری دمای یخچال و موقعیت خودروی حمل و نقل و ارسال آن‌ها به نرم‌افزار سامایش سیستم جامعی را برای نظارت بر روند حمل و نقل مهیا کرده است.

نصب ساده

قابلیت انتقال به خودروهای دیگر

نصب در جای ضبط خودرو

تلفن اتاق تمیز / اینترلاک

سامایش با اضافه کردن تلفن اتاق تمیز و سیستم اینترلاک ، سبد محصولات خود در حوزه مانیتورینگ داروسازی را تکمیل نمود.

راه های ارتباطی با سامایش

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

بیش از صدها کسب و کار از محصولات و خدمات سامایش استفاده کرده اند.