درباره ما

شرکت درخشان صنعت ایساتیس

این مجموعه با همت گروهی از متخصصین و مبتکرین که دارای سابقه فنی و علمی درخشان بوده‌اند در سال 1382 شروع به فعالیت کرده¬است. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای ایده‌پردازی و طراحی محصولات و خدمات نوآورانه است. تمرکز این مجموعه بر ارائه راهکارهای کاملاً تخصصی و حرفه‌ای پایش کمیت‌های فیزیکی است.

شرکت درخشان صنعت ایساتیس

مجوز ها و تقدیرنامه ها

برای مشاهده کامل، روی تصاویر کلیک کنید.

حیطه کاری ما

مانیتورینگ(مشاهده و نظارت) کمیت‌­های فیزیکی(دما، رطوبت، ولتاژAC ، ولتاژ DC، پارامترهای رکتیفایر، پارامترهای دیزل ژنراتور، پارامترهای UPS، اعلام حریق، نشتی آب، وجود حرکت، اندازه‌گیری ارت، غبار انباشته، جریان هوا، باز بودن درب رک، فشار نسبی و…) یکی از نیازهای اساسی بسیاری از سازما­ن­‌ها و مراکزی است که رعایت استانداردهای محیطی برای آنها اهمیت دارد. در این سامانه‌ها تغییرات پارامترهای فیزیکی می­‌تواند تأثیر بسیاری بر کیفیت محصول نهایی و عملکرد مطلوب فرآیندها بگذارد. در این راستا شرکت درخشان صنعت با چندین سال کار پژوهشی و مهندسی متمرکز در جهت ارائه سامانه­‌ای یکپارچه، دقیق و توسعه یافته اقدام نموده ­است.

مانیتورینگ

سامایش، سامانه­‌ی جامع و کاملا خودکار برای نظارت بسیار دقیق و پیوسته بر مقادیر این پارامترها در دستگا­ه‌­ها و محل‌های نگهداری مواد حساس است. سامایش، ابزاری بسیار قوی و کارآمد برای بهبود مدیریت کنترل کیفی و یاری دهنده سازمان­ها در راه رسیدن به استانداردهای کاری بالاتر است. در این سامانه تجهیزات اندازه‌گیری کمیت‌­های فیزیکی، در محیط­‌های کاری و یا بر روی دستگاه‌ها نصب شده و مقادیر آنها را به رایانه اصلی موجود در هر مجموعه ارسال می­ نماید. سرور مرکزی ضمن پردازش اطلاعات موجود، امکان ارائه نمودارها و گزارش­‌های متنوع و مقادیر لحظه‌ای را برای هر کاربر متصل به شبکه یا وب ایجاد می‌نماید.

سامایش، جامع‌ترین سیستم مانیتورینگ پارامترهای فیزیکی و الکتریکی