مقدمه

سامایش، سامانه اى جامع جهت پایش و کنترل هوشمند مى باشد. سابقه طولانى مـا در ساخت تجهیزات مانیتورینگ، کنترل، BMS وEMS همچنین برنامه نویسى نرم افزار مربوط به این سامانه ها در شرکت، این مجموعه را در زمره معدود تولیدکنندگان این نوع از سامانه ها در کشور قرار داده است. کمیت هایى همچون دما، رطوبت، ولتاژAC ،ولتاژDC ،حریق، نشتى آب، وجود حرکت، اندازه گیرى ارت، جریان هوا، بازبودن درب، فشار تفاضلى، پارامترهاى رکتیفایر، پارامترهاى دیزل ژنراتور، پارامترهاى UPS ،کنترل هواسازها (AHU ،(خانه هاى هوشمند (home Smart ،(کنترل موتورخانه ها و خطوط تولید (BMS ( توسط سخت افزارهاى سامایش مانیتور و کنترل مى شود. نرم افزار سامایش علاوه بر تجهیزات این سامانه با ارتباط با کلیه سخت افزارها و نرم افزارهاى این حوزه امکان مانیتورینگ آن ها را نیز فرآهم مى آورد.
مزیت رقابتى این مجموعه علاوه بر بومى سازى این تکنولوژى، سفارشى سازى خدمات و محصولات طبق نیاز موجود در هر بخش از بازار و همچنین پشتیبانى 24 ساعته در سرار کشور مى باشد.
راهـکارهاى سـامـایش
Samayesh Solutions
سامایش، براى هر بخش از کاربران حوزه مانیتورینگ و کنترل راهکارهایى طبق نیاز ایشان طراحى و ارائه مى کند. هر یک از این راهکارها مشتمل بر سخت افزارها و نرم افزار متناسب با آن حوزه مى باشد. به طور کلى سـامـایش در حوزه هاى ذیل راهکار تخصصى و سفارشى ارائه مى دهد:

دیتاسنترها، اتاق هاى سرور، مراکز مخابراتى سیار و ثابت

با توجه به افزایش استفاده از خدمات آنلاین هر یک از اجزاء این سامانه ها از اهمیت بسیار بالایى برخوردار شده اند. این خدمات چه در حوزه بانکى یا سامانه هاى ادارى که باشد یکى از عناصر مهم در پایداریشان دیتاسنترها و مراکز مخابراتى مى باشد. به طبع آن پایش شرایط محیطى این نوع از مراکز و هوشمندسازى آن ها و کنترل تمام وقت این اماکن از اهمیت بالایى برخودار است. سامایش ابزارى قدرتمند براى کنترل و نظارت (BMS و EMS (در این حوزه ها دارد که با طیف گسترده اى از سخت افزار و نرم افزار یکپارچه خود کلیه نیازهاى کاربران را پاسخگوست.

پـروژه هاى BMS و EMS در کـارخانه هاى داروسازى، انبارهاى پخش دارو و کارخانه هاى مواد غذایى

اهمیت کنترل کیفى در تولید محصولات دارویى و نگهدارى این محصولات، همچنین نظارت مستمر سازمان غذا و دارو نیاز به سامانههایى جامع جهت نظارت و کنترل بر شرایط محیطى در این صنعت را الزامى کرده است. سامایش با ساخت تجهیزات کنترلى هواساز و اولین دستگاه فشار تفاضلى داخلى، سبد محصولات خود را جهت پیادهسازى سامانههاى BMS و EMS در حوزه دارویى و انبارهاى پخش دارو و کارخانههاى تولید مواد غذایى تکمیل کرده است.

مراکز بهداشتى و درمانى و سلولى و انتقال خون

اهمیت شرایط محیطى در مجموعه هاى بهداشت و درمان در هر جاى دنیا از بدیهیات است. این شرکت با توانمندى خود و با سابقه طولانى در این بخش از بازار حـضور دارد و سامانه هاى EMS را در مراکز سلولى، آزمایشگاه هاى تشخیص طبى، بیمارستان ها و سازمان انتقال خون پیاده سازى مى کند. بیش از 30000 نقطه ثبت در 80 شهر کشور در حوزه بهداشت و درمان نتیجه فعالیت چند ساله سامایش مى باشد.

پروژه هاى BMS صنعتى و خانه هاى هوشمند

درخشان صنعت با سابقه طولانى در طراحى و ساخت تجهیزات الکترونیک در حوزه مانیتورینگ و کنترل موفق به تولید محصولات BMS صنعتى و خانههاى هوشمند شده است. محصولات بومى طبق شرایط محیطى و اقلیمى کشور از مزایاى رقابتى سامایش در این حوزه بوده است. قابلیت کنترل و مشاهده وضعیت سیستم هاى روشنایى، تهویه مطبوع، تجهیزات برقى سـاختمان از طریق تلفن و موبایل و اینترنت، همچنین سیستم عامل اندروید و IOS پشتیبانى از پروتکل هاى استاندارد مانند ،KNX و صوتى صندوق، sms هشدار سیستم، C-bus by schneider، Z-Wave اینترکام برخى از توانمندىهاى این سامانه مىباشد. هـمچنین نـرم افزار یک پـارچه و تـحت وب سـامایش در حـوزه BMS و خانه هاى هوشمند، مزیت رقابتى ارزشمند در این بازار است.

پروژه هـاى سـفارشى مـانـیتورینگ و کـنتـرل

تیم تحقیق و توسعه در شرکت همچنین چندوجهى بودن مهارت هاى مهندسى موجود در شرکت (سخت افزار، نرم افزار، برق و قدرت و الکترونیک، مکانیک جامدات و سیالات) این امکان را براى ما ایجاد کرده تا طبق نیاز مشتریان سامانه هایى خاص و کاملاً سفارشى، طراحى و تولید کنیم. شرایط خاص کشور از لحاظ تحریمها و محدودیتهاى اقتصادى که صنایع بزرگ را درگیر کرده است این فرصت را براى شرکت جهت برآوردهسازى نیازهاى کشور ایجاد کرده است. پروژه هایى همچون اندازه گیرى ولتاژ حوضچه هاى الکترولیز و ایجاد نرم افزار یکپارچه مانیتورینگ شرایط محیطى براى سـازمان غـذا و دارو برخى از پروژه هاى این دسته اند.

سامانه مدیریت ناوگان حمل دارو FMS

مدیریت ناوگان حمل دارو از آن جهت مهم است که حمل نامناسب ممکن است تمامی استانداردهای رعایت شده در طول پروسه تولید را بی ثمر نماید.

مانیتورینگ حمل و نقل دارو به عنوان یکی از پیچیده ترین نوع حمل و نقل ها همواره مورد بررسی بوده است. درنظر داشتن این مسئله که خودروهای شما به چه امکاناتی نیاز دارند، گاهی اوقات چالش برانگیز می‌شود. مخصوصا اگر خودروها برای انجام مأموریت‌های خاص مانند جابه‌جایی مواد غذایی و دارویی استفاده شوند.

مانیتورینگ ناوگان حمل دارو در شرکت‌های مجهز به خودروهای یخچال‌دار , مسئولیت بیش از پیش سنگینی بر دوش دارد. هرگونه تغییر دما و یا اختلال در سیستم حمل و نقل سازمان مساوی با از دست دادن بخش بزرگی از سرمایه شرکت می‌باشد.

سیستم‌ مدیریت ناوگان حمل سامایش با اتوماسیون فرآیندها، کاهش هزینه‌ها و ساده کردن عملیات مدیریت ناوگان کمک شایانی به شرکت‌ها می‌کند.

شرکت درخشان صنعت ایساتیس با طراحی و ساخت سیستم مانیتورینگ ناوگان، سبد محصول خود را در زمینه زنجیره سرد تکمیل کرده است. این دستگاه با اندازه‌گیری دمای یخچال و موقعیت خودروی حمل و نقل و ارسال آن‌ها به نرم‌افزار سامایش سیستم جامعی را برای نظارت بر روند حمل و نقل مهیا کرده است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 02188209693 تماس بگیرید.

  • 10 تا 35 VDC
  • نصب در جای ضبط خودرو
  • محدوده اندازه‌گیری -10 تا 40
  • دقت نمایش دما 0.5
  • نوع مکان یابی GPS
  • نوع ارتباط با نرم افزار GPRS
  • کلاس حفاظتی IP54
  • قابلیت ذخیره اطلاعات تا 20 روز
مدیریت ناوگان حمل

برخی از مشتریان سامایش

سامایش، جامع‌ترین سیستم مانیتورینگ پارامترهای فیزیکی و الکتریکی